Ebenz Apartment

Troba el millor hotel a Calgary per a les teves dates, per preu o preferència

Compara ofertes per a Ebenz Apartment entre centenars de webs des d'un sol lloc

Cerca ofertes amb cancel·lació gratuïta o puntuacions excel·lents

Compara habitacions i preus

Comparem preus en centenars de webs per trobar la millor ganga
1 nit
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Comparem preus en centenars de webs per trobar la millor ganga

Informació ràpida

Entrada a partir de les:
15:00
Sortida abans de les:
11:00

Serveis i instal·lacions

Wi-Fi
Pàrquing
No fumadors
Bugaderia
Cuina
Extintors

Explora la zona

159B Mallard Grove Southeast, Calgary, T3S 0E2, Canadà|A 21,49 km del centre de la ciutat

Informació útil

Llits supletoris

Per obtenir més informació sobre com afegir llits supletoris, posa't en contacte amb l'hotel.

Bressol

Per obtenir més informació sobre com afegir un bressol, posa't en contacte amb l'hotel.

Informació important de l'hotel
Aquest allotjament no accepta comiats de solters o festes similars. Si causes danys a l'allotjament durant l'estada, et podrien demanar de pagar fins a un màxim de CAD 460 després de l'estada (d'acord amb les condicions en cas de danys d'aquest allotjament). Gestionat per un particular

Ebenz Apartment: PMF

Ebenz Apartment és a 21.5 km del centre de Calgary.
Ebenz Apartment es troba a Calgary (Canadà) i és a 21.5 km del centre de Calgary.
A Ebenz Apartment, pots arribar-hi a partir de les 15:00 i has de deixar l'habitació abans de les 11:00.
Sí, a Ebenz Apartment trobaràs instal·lacions de bugaderia. Això pot incloure una bugaderia d'autoservei o un servei de bugaderia complet.
Sí, a Ebenz Apartment hi ha wifi, de manera que tindràs connexió durant l'estada.
Hi ha moltes coses per visitar i fer si t'allotges a Ebenz Apartment. Els llocs d'interès més propers són Auburn Bay Dog Park, Walden Park SE, Fish Creek Provincial Park, Deer Ridge Off Leash Area iSundance Park.
Sí, Ebenz Apartment té pàrquing.
No tenim cap informació sobre els restaurants a Ebenz Apartment. Posa-t'hi en contacte quan facis la reserva.
Sembla que a Ebenz Apartment no s'ofereix esmorzar, però posa-t'hi en contacte directament per assegurar-te'n.
Sí, a Ebenz Apartment estaràs com un torronet.