Cabañas Caprumadp

Troba el millor hotel a Quintero per a les teves dates, per preu o preferència

Compara ofertes per a Cabañas Caprumadp entre centenars de webs des d'un sol lloc

Cerca ofertes amb cancel·lació gratuïta o puntuacions excel·lents

Compara habitacions i preus

Comparem preus en centenars de webs per trobar la millor ganga
1 nit
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Comparem preus en centenars de webs per trobar la millor ganga

Informació ràpida

Entrada a partir de les:
0:00
Sortida abans de les:
12:00

Serveis i instal·lacions

Wi-Fi
Pàrquing
Llançadora a l'aeroport
No fumadors
S'admeten animals
Servei de llançadora

Més informació sobre Cabañas Caprumadp

Cabañas Caprumadp

Featuring inner courtyard views, Cabañas Caprumadp provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a shared lounge, around 38 km from Viña del Mar Bus Terminal.

Ubicació

2 Calle 1, Quintero, 2490000, Xile|A 2,31 km del centre de la ciutat

Arribada i sortida

Entrada a partir de les:

0:00

Sortida abans de les:

12:00

Informació útil

Llits supletoris

Per obtenir més informació sobre com afegir llits supletoris, posa't en contacte amb l'hotel.

Bressol

Per obtenir més informació sobre com afegir un bressol, posa't en contacte amb l'hotel.

Informació important de l'hotel
Cal que informeu Cabañas Caprumadp de la vostra hora d’arribada amb antelació. Podeu fer servir l'apartat de Peticions especials en fer la reserva o posar-vos en contacte amb l'allotjament directament mitjançant les dades de contacte que apareixen a la confirmació. Gestionat per un particular

Cabañas Caprumadp: PMF

Cabañas Caprumadp és a 2.3 km del centre de Quintero.
Cabañas Caprumadp es troba a Quintero (Xile) i és a 2.3 km del centre de Quintero.
A Cabañas Caprumadp, pots arribar-hi a partir de les 0:00 i has de deixar l'habitació abans de les 12:00.
Sí, Cabañas Caprumadp té pàrquing.
No tenim cap informació sobre els restaurants a Cabañas Caprumadp. Posa-t'hi en contacte quan facis la reserva.