Hotel Oreneta

+ 38

Troba el millor hotel a Altafulla per a les teves dates, per preu o preferència

Compara ofertes per a Hotel Oreneta entre centenars de webs des d'un sol lloc

Cerca ofertes amb cancel·lació gratuïta o puntuacions excel·lents

Compara habitacions i preus

Comparem preus en centenars de webs per trobar la millor ganga

1 nit
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Comparem preus en centenars de webs per trobar la millor ganga

Informació ràpida

Entrada a partir de les:
14:00
Sortida abans de les:
12:00
Mascotes
No s'admeten animals de companyia
Ús dels llits
Els nens necessiten un llit supletori per dormir a l'habitació.

Serveis i instal·lacions

Wi-Fi
Pàrquing
Aire condicionat
Restaurant
No fumadors
Ascensor

Més informació sobre Hotel Oreneta

Hotel Oreneta

Hotel Oreneta is located 400 metres from the old town of Altafulla, 10 km from Tarragona. It offers free Wi-Fi, and rooms with cable TV. All rooms at the Oreneta Hotel have air conditioning and heating. They also come with a private bathroom.

Valoracions de
Tripadvisor
Mencionat pels viatgers
Viatger en grup

Data del comentari: 6 d’oct. 2024

Data de l'estada: d’oct. / 2024

Beautiful Altafulla and the charming Hotel Orenata.

My room was cozy and clean.Lovely little bathroom with everything one needed.Breakfast was good and there was a decent choice.The hotel was very pleasant and the staff were delightful.We loved our stay there.
The hotel was located in the older part of town ,in a pretty location.It was about 15-20mins walk from the sea.
Veure què diuen els viatgers que van a Tripadvisor

Ubicació

Oreneta, 1, Altafulla, 43893, Espanya|A 0,42 km del centre de la ciutat

Arribada i sortida

Entrada a partir de les:

14:00

Sortida abans de les:

12:00

Informació útil

Mascotes

No s'admeten animals de companyia

Informació important sobre la ciutat
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Ús dels llits

Els nens necessiten un llit supletori per dormir a l'habitació.

Llits supletoris

Per obtenir més informació sobre com afegir llits supletoris, posa't en contacte amb l'hotel.

Hotel Oreneta: PMF

Hotel Oreneta és a 0.4 km del centre de Altafulla.
Hotel Oreneta es troba a Altafulla (Espanya) i és a 0.4 km del centre de Altafulla.
A Hotel Oreneta, pots arribar-hi a partir de les 14:00 i has de deixar l'habitació abans de les 12:00.
Sí, Hotel Oreneta té pàrquing.
Sí, Hotel Oreneta té restaurant.