Hotel Ilan

+ 74

Troba el millor hotel a Lublin per a les teves dates, per preu o preferència

Compara ofertes per a Hotel Ilan entre centenars de webs des d'un sol lloc

Cerca ofertes amb cancel·lació gratuïta o puntuacions excel·lents

Compara habitacions i preus

Comparem preus en centenars de webs per trobar la millor ganga

1 nit
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Comparem preus en centenars de webs per trobar la millor ganga

Informació ràpida

Entrada a partir de les:
14:00
Sortida abans de les:
12:00
Esmorzar
Esmorzar disponible
Mascotes
S'admeten animals de companyia amb un recàrrec addicional
Nens
En aquest hotel, els infants hi són benvinguts

Serveis i instal·lacions

Wi-Fi
Pàrquing
Aire condicionat
Llançadora a l'aeroport
Gimnàs
Recepció 24 hores

Més informació sobre Hotel Ilan

Hotel Ilan

Hotel Ilan is situated 1 km from the Lublin Old Town with its many sights. It is located in a historic building where a prestigious rabbinical school, Chachmei Lublin Yeshiva, used to be housed.

Valoracions de
TripadvisorHotels.comExpediaTrip.com
Mencionat pels viatgers
Viatger de negocis

Data del comentari: 11 de juny 2026

Data de l'estada: de juny / 2026

Excellent hotel, most of rooms are renovated and cleanliness is superb.

I am still staying at this hotel right now and can only say that if you visit Lublin, this is the place to stay! Excellent room service and the cost for a double room is very affordable. My room is the basic one and is among them who have recently being renovated.
It might be that at the beginning you find them a bit rude for European standards but what I care for is a good price for high standards and here you get them (at least this was my experience).
Viatger anònim

Data del comentari: 8 de juny 2026

Data de l'estada: de maig / 2026

It is a really nice place to stay, the hotel is huge and the rooms were really big as well. The breakfast had a good selection and was very quiet so there felt no need to rush and there was a lovely variety of fresh food. In the evening it got quite loud from families running around the corridors but once it hit 23:00 it got quiet again. The hotel is also in a good location , not in the centre of the old town but a ten minute walk that allows you to see a bit more of Lublin. Personally I didn’t have a car, but there were car parking spaces available as well as a lift and entrance for disabled guests.
Viatger en grup

Data del comentari: 30 d’abr. 2026

Data de l'estada: d’abr. / 2026

Give it a miss. Rude and very unhelpful.

We were 26 Aid Drivers returning from driving a Convoy of vehicles 2500km from Ireland to Ukraine. We had been on the go from 07.00hr and arrived at this hotel at 23.00hr. We phoned ahead to see if they could keep the bar open to 24.00hr and if we could get any food. They said no to both. Upon arrival we were given one room card. We asked for two only to be told it was not their policy. If we wanted two we should have booked with another hotel. There were mini bars in the room but they were empty. There was a large open glass fridge beside reception but we could not take any beer from it and charge it to our room. We ended up order in McDonalds and taking a taxi to a 24hr shop to buy beer. Reception was frosty if not dam rude and certainly not helpful with directions as how to get food or beers. Give this hotel a miss. Never again.
Viatger anònim

Data del comentari: 28 d’abr. 2026

Data de l'estada: d’abr. / 2026

Old world setting. Large rooms. Good location!
Viatger en família

Data del comentari: 28 de set. 2025

Data de l'estada: de set. / 2025

First time in Lublin and first time in a wonderful hotel with wonderful staff

Convenient location. Easy access to the Old Town. The room is clean, roomy enough, everything is there. Water, tea, coffee, personal hygiene products. Lovely and full breakfasts. I'd like to celebrate the waiter Helena. A competent girl, talked about the city, advised. Thank you.

Ubicació molt bona

4,1

Lubartowska 85, Lublin, 20-123, Polònia|A 2,52 km del centre de la ciutat

Arribada i sortida

Entrada a partir de les:

14:00

Sortida abans de les:

12:00

Informació útil

Nens

En aquest hotel, els infants hi són benvinguts

Llits supletoris

A partir d'4 anys

21 € (PLN90) per persona i nit

Bressols

d'1 a 3 anys

De franc

Mascotes

S'admeten animals de companyia amb un recàrrec addicional

Esmorzar

Esmorzar disponible

Preu de l'esmorzar

11 € (aprox. 45 PLN)/persona

Horari de l'esmorzar

07:00 - 10:00 de Dilluns a Divendres

Informació important de l'hotel
Cal que informeu Hotel Ilan de la vostra hora d’arribada amb antelació. Podeu fer servir l'apartat de Peticions especials en fer la reserva o posar-vos en contacte amb l'allotjament directament mitjançant les dades de contacte que apareixen a la confirmació. Els clients han de presentar un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit durant el registre d’entrada. Les peticions especials són segons disponibilitat i poden comportar suplements. L'aparcament té poques places i està subjecte a la disponibilitat.
Mètodes de pagament acceptats
L'hotel accepta els mètodes de pagament següents:
card logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Hotel Ilan: PMF

Hotel Ilan és a 2.5 km del centre de Lublin.
Hotel Ilan es troba a Lublin (Polònia) i és a 2.5 km del centre de Lublin.
A Hotel Ilan, pots arribar-hi a partir de les 14:00 i has de deixar l'habitació abans de les 12:00.
Sí, Hotel Ilan té pàrquing.
Sí, Hotel Ilan té restaurant.